Umut Güçlü, dünya evine girdi

0
169

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü, hayatını Nilay Mermutluoğlu ile birleşti. Düğün, kalabalık bir davetli topluluğun katılımıyla yapıldı.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ile Nilay Mermutluoğlu’nun Kumsal Restaurant’ta düzenlenen düğün törenine çok sayıda davetli katıldı. Genç çiftin nikah şahitliklerini Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Yalova Milletvekili Fikri Demirel, İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak , İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, Yalova Emniyet Müdürü Hakan Fındık, Termal Beledie Başkanı İsmail Atik, Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin, Jandarma Alay Komutanı Albay Ali Gemalmaz, Ak Parti Armutlu İlçe Başkanı Mehmet Çelik, Ak Parti MKYK Üyesi Meliha Akyol ve Belediye Meclis Üyesi Maşallah Erdoğan yaptı.

Nikah memurunun hayatlarını birleştirmek için sorduğu soruya “evet” yanıtını veren Güçlü çiftinin mutluluğu gözlerinden okundu. Çiftin evlilik cüzdanını Milletvekili Fikri Demirel verdi.

Paylaş
Önceki İçerikYalova’daki fotoğrafı sosyal medyanın gündeminde
Sonraki İçerikYeni melekler belli oldu
Nedim Guler
1980 yılında Yalova'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Ankara'da çeşitli reklam ajanslarında, TRT ve TV8'de stajyerlik yaptı. Anadolu Ajansı'nda Yalova muhabirliği ve il temsilciliği görevini yürüttü. Bir süre Doğan Haber Ajansı'nda muhabir olarak çalıştı. Yalova Hayat Gazetesi'nin günlük yayın hayatına atılmasıyla birlikte yaklaşık 7 sene genel yayın yönetmenliğini üstlendi. 2006 yılında Ajans Yalova adlı internet haber portalını kurdu.