DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Ülkü Ocakları Suiçmez’e emanet

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ülkü Ocakları Suiçmez’e emanet
reklam

Ülkü Ocakları Yalova İl Başkanlığı’na Mahmut Nedim Suiçmez atandı. Uzun yıllar boyunca Ülkü Ocakları’nda çalışmalar sürdüren Suiçmez, görevi Koray Can Köse’den devraldı. 

Yalova Ülkü Ocakları’nda devir teslim töreni düzenlendi. Yalova İl Başkanlığı görevini yürüten Av. Koray Can Köse, görevini Av. Mahmut Nedim Suiçmez’e devretti. Göreve yeni atanan Av. Mahmut Nedim Suiçmez, “Ülkü Ocakları Genel Başkanımız, Yolbaşçımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım’ın takdirleriyle Ülkü Ocakları Yalova İl Başkanlığı’na atanmış bulunmaktayım. Görevini devreden önceki dönem İl Ocak Başkanımız Av. Koray Can Köse ve geçmişte görev yapmış tüm il başkanlarımıza, emeği geçen tüm ülküdaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Köse’den teşekkür

Önceki dönem İl Başkanı Koray Can Köse ise Mahmut Nedim Suiçmez yeni görevinde başarılar diledi. Köse, “1 seneden bu yana şanla şerefle yürütmüş olduğum Ülkü Ocakları Yalova İl Başkanlığı görevini bu gün itibariyle kıymetli meslektaşım, kardeşim Av. Mahmut Nedim Suiçmez’e devretmiş bulunuyorum. Sayın Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım başta olmak üzere, genel merkez yöneticilerimize, ilk günden beraber birlikte yol yürüdüğümüz il yöneticilerimize ve teşkilatımızın kıymetli mensuplarına, MHP Yalova il ve içe başkanlarımıza ve yöneticilerine, ilçe ocak başkanlarımıza ve yönetimlerine, geçmiş dönem il başkanlarımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. İl başkanımız Mahmut Nedim Suiçmez’e görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Var olsun Ülkücü Hareket, var olsun Ülkü Ocakları” diye konuştu.

reklam