Yalova U11 Şenlik Ligi’nde şampiyonluğu Altınova Belediyespor U11 Takımı göğüsledi.
Yalova U11 Şenlik Ligi’nin son maçında Yalovagücü’nü 5-2 yenen Altınova Belediye Spor U11 Takımı, şampiyonluk kupasını kaldırdı.
Kocaelispor’un eski ünlü futbolcusu Senad ibriç tarafından çalıştırılan ve Yalova U11 Şenlik Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan futbolcuları ilk kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı ve Birol Bayram, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok ile AK Parti Altınova İlçe Başkan yardımcısı Yusuf Ata oldu. Miniklerin şampiyonluğu ilçede büyük sevinç yaratırken, Başkan Oral teknik heyeti ve futbolcuları kutladı.