Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Tutuk, üretici pazarını ziyaret etti

0 15

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Adnan Menderes Mahallesi’nde bulunan Nedret Ayaz Kapalı Pazaryerini ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta sonu Adnan Menderes Mahallesi, Nedret Ayaz Kapalı Pazaryerinde kurulan üretici pazarına giden Başkan Vekili Tutuk, hem alışveriş yaptı hem de burada bulunan esnafların talep ve isteklerini dinleyerek sohbet etti.

Üretimin ve emeğin ne olduğunu çok iyi bildiğini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Ben ve ailemde köyümüzde üretim yapan bireyleriz. Onun için üretici pazarımızda her bir esnafımızın emek vererek ürettikleri sebzelerin, meyvelerin nasıl zorluklar içinde yapıldığını biliyorum. Hafta sonu üretici pazarına gelerek hem alışverişimizi yaparak destek verdik hem de burada bulunan esnafımızın talep ve isteklerini dinleyerek notlarımızı aldık. Belediyemizin katkılarıyla vatandaşlarımızı nasıl buraya çekebileceğimizi ve esnafımızın nasıl daha çok kazanç elde edebilmesi yönünde çalışmalarımıza kısa sürede başlatacağız. Buradan tüm hemşehrilerimize de seslenmek istiyorum. Her hafta Pazar günleri kurulan köylü vatandaşlarımızın kendilerinin yetiştirmiş oldukları sebzeleri ve meyvelerini sattıkları ‘Üretici Pazarına’ davet ediyorum ” dedi. 

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.