Ajans Yalova
Yalova'nın özgür, bağımsız haber sitesi

TÜRSAB’TAN Salman’a ziyaret

0 137

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Güney Marmara Bölge Temsil Kurulu Başkanı Murat Saraçoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

Yalova’da turizmin gelişmesi için Yalova Belediyesi ile çalışmaya hazır olduklarını belirten TÜRSAB Güney Marmara Bölge Temsil Kurulu Başkanı Saraçoğlu, Yalova’da ve Yalova dışında bulunan turizm acentalarıyla yapılacak ortak çalışmalarla Yalova’ya yaz, kış turist çekmeyi hedeflediklerini belirtti.

- Reklam -

Yalova’nın tanıtımına katkı sağlayacak olan çalışmaların altına imza atacağını belirten Başkan Vefa Salman şunları söyledi; “Yalova, 3 metropol şehrin arasında bir vaha ve bunu iyi değerlendirmeliyiz. Denizi, doğası ve kültürel miraslarını daha iyi tanıtmak için ortak çalışmalar yapmaya her zaman hazırız. Gerek yerli, gerek yabancı turistleri Yalova’da ağırlamak ve konaklamalarını sağlayarak kentimizin daha da çok tanıtımını sağlamış oluruz. Sizlerle yapacağımız çalışmaların Yalova’nın tanıtımına katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.