reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Türkiye’nin konuştuğu adamı ziyaret etti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Türkiye’nin konuştuğu adamı ziyaret etti
reklam

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüyüş konvoyuna gübre dökülmesine karşı verdiği mücadeleyle Türkiye’nin tanıdığı Düzceli Münir Emiral ile buluştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı “Adalet Yürüyüşü” devam ederken zaman zaman tatsız hadiseler yaşanmıştı. Kılıçdaroğlu’nun konvoyunun Düzce’de konakladığı bölgeye bazı kişilerce gübre dökülmüş, bu olay büyük tepki çekmişti.

Gübre dökülmesi sonrasında bölgede bulunan Münir Emiral isimli vatandaş telefonla Ak Parti İl Başkanı ve Belediye Başkanı’nı aramış, “Bu Düzce’ye yakışmaz, bu görüntünün ortadan kaldırılması lazım” demişti. Ak Partili olduğunu belirten Münir Emiral’in verdiği mücadele kamuoyunda pek çok kesimini takdirini kazanmıştı.

 width=CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Düzce’de Münir Emiral ile biraraya geldi. Partisinin Düzce İl Başkanlığı’nda Emiral ile sohbet eden İnce’ye İl Başkanı Zekeriya Tozan da eşlik etti. İnce, “Düzce’ye Münir amcayı ziyarete geldim, zahmet etme partiye gelirim dedi. Adaletli, vicdanlı, makul davranışı için elini öptüm,teşekkür ettim” dedi.

reklam