Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

TUFAG’ta Başkan Altıparmak

0 39

Yalova’nın ve Türkiye’nin önde gelen derneklerinden biri olan Yalova Turizm Folklor Araştırma Geliştirme Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (TUFAG)’ta Başkan Aydın Altıparmak oldu.

Dünya genelinde yaşanan salgının hayatını fazlasıyla kısıtlaması sebebiyle görevinden istifa ettiğini açıklayan TUFAG eski Başkanı Volkan Yılmaz, “21 yıldır çatısı altında bulunduğum bu ailenin en önemli görevi olan Başkanlık görevinden istifa etmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Geçmişte geçirdiğim hastalık ve operasyonlar sebebiyle pandemi sürecinde sağlığıma azami önem göstermem gerektiğini göz önünde bulundurarak, içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde, sağlık durumumun Yalovanın en köklü derneği olan TUFAG’a başkan olarak katkı sağlamama engel olacağını düşündüğümden ,sağlıklı günlerde tekrar bir arada olabilmek  ümidimle, gururla sürdürdüğüm başkanlık görevimden istifa ediyorum.” dedi.

TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Yılmaz’ın istifasının ardından gerçekleştirilen oylama ile Aydın Altıparmak’ı oy birliği ile başkan seçti. Bu önemli görevin sorumluluklarının farkında olarak hareket edeceklerini dile getiren TUFAG Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Altıparmak, “Bu büyük ailenin bir ferdi olmaktan her zaman gurur duydum, yaklaşık 17 yıldır farklı görevler aldığım derneğimizde bu önemli görevi yapacak olmanın gururunu yaşıyorum. Tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarıma bana olan inançları ve verdikleri destekleri için teşekkür ederim.” dedi.

Aydın Altıparmak, TUFAG Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden önce Yalova İl Öğrenci Meclis Başkanlığı, Yalova Lisesi Mezunlar Derneği Başkanlığı, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeliği, YTSO Genç Girişimciler Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.