reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Thermalium Wellness Park Hotel

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Thermalium Wellness Park Hotel
reklam

Thermalium Wellness Park Hotel, sağlık açısından ödül almış şifalı termal suyu ile ünlü Yalova’nın Termal ilçesinde, Yalova şehir merkezine yaklaşık 10 km, İstanbul’a 60 dk Bursa’ya 50 dakika mesafede bulunmaktadır.

 width=Otel, 4 oda katı, 1 Roof bar katı, 1 Alacart restaurant katı, lobi katı, 1 balo salonu – yemek salonu – toplantı salonları  katı ve 1 Spa katı olmak üzere toplam 8 kattan oluşmaktadır. Otelde ayrıca teras katında orman ve göl manzarasına sahip bol oksijenli jakuzili güneşlenme ve dinlenme alanı bulunmaktadır.

 width=Otel odaları misafirlerin konfor ve hijyen beklentilerini üst düzeyde karşılayacak şekilde tefriş edilmiştir. Her odada minibar, uydu destekli Led Tv, kablosuz internet hattı, uluslar arası görüşme de yapılabilecek telefon, 1. sınıf malzeme ile dekore edilmiş banyo, her misafir ihtiyaçlarını karşılayacak kapasite ve kalitede buklet malzemesi ve 1. sınıf tekstil ve havlu – bornoz grubu bulunmaktadır. Odaların tümü balkonlu, göl ve doğa manzaralı olup, merkezi ısıtma ve soğutmalı şartlandırılmaktadır. Otelin iki adet panoramik asansörü bulunmaktadır. Her iki asansörün kapasiteleri 8 kişilik olup son teknoloji ile inşaa ettirilmiştir. width=

İletişim Bilgileri

Dr. Asuman Bey Cad. No:84/A
Termal / Yalova
0226 675 82 00
info@thermalium.com

reklam