DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Terminalde bayram yoğunluğu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
reklam

Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali bayram süresince eksiksiz olarak hizmet verdi. 10 günlük tatil sürecinde Terminale giren araç sayısında da yaklaşık olarak %30 oranında artış oldu.

10 günlük tatili fırsat bilen vatandaşlarımızın tercih ettiği kentlerden bir tanesi de Yalova oldu. Gerek aile ziyareti gerekse tatil amacıyla Yalova gelen vatandaşlar otobüs yolculuğunu tercih edince Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali de yoğun günler yaşadı. Vatandaşlara tatil süresince en iyi hizmetin sunulduğu terminale gelen araç sayısında da yaklaşık olarak %30 artış gözlendi.

 width=“Terminale Önem Verdik”

Yalova’nın önemli bir lokasyona sahip olduğunu belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Göreve geldiğimiz günden beri otobüs terminalimize büyük önem verdik. Eksiklerini giderdik. Şartlarını iyileştirdik. Çünkü burası özel bir lokasyona sahip. Bu özelliğe yakışır bir halde olması gerekiyordu. 10 günlük tatilde gelen ara oranı %30 artsa da terminalimiz sorunsuz olarak vatandaşlarımıza hizmet verdi” dedi.

reklam