Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Tatar, Bağatar’a seslendi

0 68

İyi Parti İl Başkanı Erol Tatar, Ak Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar’a “YTSO meclis başkanlığı görevini bırak” çağrısında bulundu
Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan İyi Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar, aynı zamanda YTSO Meclis Başkanı Muğlim Bağatar’a seslendi. Bağatar’a “Sevgili kardeşim” diye seslenen Tatar, “Ticaret odası meclis başkanlığı görevini bırak. Belki yönetmelik böyle bir imkan tanıyor. Ama etik değil. 81 ilde bunun senden başka örneği yok. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı da zor durumda bırakıyorsun. Daha önce meclis üyeliği iki dönem yapmış bir abin olarak uyarıyorum. Bu durum seni de zor durumda bırakır. 1989 yılında meclis üyesiyken ben bir siyasi partiden belediye meclis üyesi olmuştum. O zaman yönetim kurulu başkanı Ali Şencan beni çağırarak etik olarak istifa etmem gerektiğini söyledi. Ben de hemen YTSO meclis üyeliğinden istifa ettim. Ben seni eski bir meclis üyesi ve Yalovalı bir büyüğün olarak uyardım. Tabi ki gerisi senin bileceğin iştir sevgili Muğlim başkan” dedi.

YTSO Meclis Başkanı seçildikten sonra Ak Parti’de il başkanı olan Muğlim Bağatar, her iki görevi de birarada sürdürüyor.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.