Survivor’un eski yarışmacılarından Ece Begüm Yücetan, şimdi ne yapıyor? Acun Ilıcalı’nın sunduğu yarışmayla Türkiye’ye adını duyuran Yücetan, bugünlerde mankenlik alanında hızla yükseliyor.
Contents
Survivor’ın ardından mankenlik kariyerine hız veren Ece Begüm Yücetan, başarı basamaklarını bir bir tırmanıyor.Güzel manken iş hayatının yanısıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.Güzel manken zaman zaman çekimlerinden…Zaman zamansa çıktığı tatillerden fotoğrafları takipçileriyle paylaşıyor.Düzgün fiziğiyle dikkat çeken güzel manken takipçilerinden bol bol övgü alıyor.Ece Begüm Yücetan’ın paylaşımları anında binlerce beğeni alıyor.Survivor’da iki kez yarışan Ece Begüm Yücetan, finale kalamasa da akıllarda yer etmişti.Yarışmada dikkat çekici yorumları ve duru güzelliğiyle ön plana çıkan Begüm, finale kalmayı başaramamıştı.Yarışma sonrasında Begüm’ün mankenlik kariyeri de zirveye doğru çıkmaya başladı