Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Sporculardan Başkan Vekili Tutuk’a ziyaret

0 19

Türkiye Masa Tenisi Milli Takım seçmelerinde Yalova’yı temsil ederek milli takıma girmeye hak kazanan Ekin Bahtiyar Toprak ile Yücel Ocak ve 8. Uluslararası Turkish Open Tekvando Turnuvası’nda 3’üncü olan Kerim Emre Kurum Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret etti.

Sporculara teknik ekip ve antrenörler de eşlik etti. Karşılıklı ziyarette sporcular Başkan Vekili Tutuk’a destekleri için teşekkür ettiler.

Yalova’nın Adını Duyuran Sporcularımıza Teşekkürler

“Yalova’nın adını böyle güzel başarılarla anılması bizleri oldukça mutlu ediyor” diyen Başkan Vekili Tutuk; “Türkiye Masa Tenisi Milli Takım Seçme Müsabakalarında gençler milli takımına girmeye hak kazanarak Türkiye 2’si olan Ekin Bahtiyar Toprak ile 3’sü olan Yücel Ocak’ı gönülden kutluyorum. Yalova’nın adını 8. Uluslararası Turkish Open Tekvando Turnuvası’nda duyurarak 3’üncü olan Kerim Emre Kurum’u bu güzel günde misafir ettik. Ziyaretimize gelen teknik ekip ve antrenörleri yürekten kutluyor, sporcularımızı başarılar diliyor, Yalova’nın adının böyle güzel anılmasının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.