DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Sonunda bir siyasi ses çıkardı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
reklam

CHP İl Genel Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Bahar Doğan, yol çalışmaları nedeniyle Çiftlikköy halkının çile çektiğini söyledi. Vali Tuğba Yılmaz’a seslenen Doğan, yol çalışmalarının hızlandırılması talebinde bulundu.

Bir süre önce Çiftlikköy’de başlatılan yol çalışmalarına CHP İl Genel Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Bahar Doğan’dan tepki geldi. İl Genel Meclisi Ağustos ayı birinci birleşiminde söz alan Doğan, yol çalışmalarının çok yavaş ilerlediğini belirtti. Vali Tuğba Yılmaz’dan ricada bulunan Doğan, çalışmaları yapan kişilerin gevşeklikten ve uyuşukluktan çıkması gerektiğini kaydetti.

‘Valimiz uyarılarda bulunmalı’ width=

Riske girerek kamu yararı adına kararların alındığını dile getiren Doğan, “Yalova-Karamürsel yolunu yapma amacıyla firmaya izin verildi.Bu firma, Valiliğin ve İl Genel Meclisi’nin kendisine sağladığı bu kolaylığı doğru ve yerinde kullanması lazım. Çiftlikköy’ün bir bölgesi kapalıydı, şimdi o tarafı açtılar, dere tarafını kapattılar. Tavşanlı’yı kapatmışlar. Çalışmalar çok yavaş ve ağır. Mevsim yaz. Yazlıkçılar burayı doldurmuş, yol kitleniyor. Gece çalışmıyorlar. Devletten bir iş almışsınız, ilgili kurumların hepsi gerekli kolaylığı göstermiş. Valimiz, Karayollarına bildirerek, bu arkadaşlara çalışmalarını hızlandırması konusunda uyarılarda bulunması gerekiyor. Çiftlikköy halkı çile çekiyor. İl Genel Grup Başkanvekili olarak Valimizden bu konu ile ilgili gereğinin yapılmasını istiyorum. Arkadaşlar gevşeklikten ve uyuşukluktan çıkmalı ve seri bir şekilde çalışmalı” diye konuştu.

 

reklam