Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın vefat eden kayınpederi Cevat Kuru, İstanbul Florya Basınköy Camisinde kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.
Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın kayınpederi, Bayan Silpagar’ın muhterem babaları Cevat Kuru, geçtiğimiz gün Hakk’ın rahmetine kavuştu. Cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip İstanbul Florya Basınköy Camisi’nde kılındı. Cenaze namazına Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut, AK Parti İlçe Başkanı Feridun Ünlü ve teşkilatı, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri İbrahim Akay ve Murat Bektaş, YTSO Meclis Başkan Yardımcısı Kenan Engin, Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcıları Abdurrahim Solmaz ve Yavuz Akgün, belediye çalışanları ile çok sayıda vatandaş iştirak etti.
Cenaze namazı sonrası Başkan Silpagar ve yakınları taziyeleri kabul ederek, vatandaşlara cenazeye katılımlarından dolayı teşekkür etti.