AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Seyrantepe’de çehre değişiyor

Kent Merkezi genelinde kilit taşı döşeme, oluk ve bordür çalışmalarını sürdüren Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatlarıyla çalışmalarına hız verdi.

Yıllardır hizmet bekleyen Seyrantepe Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından çalışmalar aralıksız olarak sürdürülüyor. Geçtiğimiz günlerde alt yapısı tamamlan mahallede kilit taşı döşeme, oluk ve bordür çalışmaları başlandı. Seyrantepe Mahallesinde ekipler 5 ve 6’ıncı sokaklarda çalışmalarını tamamlayarak 7. Sokakta parke çalışmalarına başladı.

Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için özverili bir şekilde çalıştıklarını belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Müdürlüğümüz merkez mahallelerde altyapı, kaldırım ve bir yandan da taş döşeme çalışmasına ara vermeden devam ediyor. Bu doğrultuda Seyrantepe Mahallesin de çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Bilindiği gibi bu mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımız zorluklar çekiyordu. Bu zorlukların en başında alt yapı ve yollar gelmekteydi. Göreve gelmeden önce söz verdiğimiz projelerimizi bu mahallede hayata geçiriyoruz. Alt yapının tamamlanmasıyla birlikte sokaklarda kilit taşı döşeme, oluk ve bordür çalışmalarını başlattık. Müdürlüğümüz diğer sokaklarda çalışmalarını tamamlamasıyla 7.ci sokakta çalışmalarına başladı. Burada 400 metre uzunluğunda kilit taşı çalışmamız olacak. Ayrıca oluk ve bordür çalışmaları da yapılacak. Sırasıyla tüm sokakların çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.