Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Semt 77 Yalovaspor’u Negmar taşıyacak

0 39

ING Basketbol Süper Ligi takımlarından Semt 77 Yalovaspor’un yeni ulaşım sponsoru Negmar firması oldu.

Yalova- Kocaeli arasında feribot taşımacılığı yapan Negmar firması ile ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Semt 77 Yalovaspor arasında sponsorluk protokolü imzalandı. Şirkete ait Hamidiye Feribotu’nda düzenlenen imza törenine Yalova Valisi Muammer Erol, AKP Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç ve Semt 77 Yalovaspor Asbaşkanı İlker Karbuz katıldı.

Protokol töreninde konuşan Asbaşkan İlker Karbuz, geçtiğimiz sezon şampiyon olarak ilk kez Süper Lig’e yükseldiklerini belirterek “Kulüpler kişilere bağımlı değil desteklerle ancak devam edebilir. Başka türlü yürümesinin imkanı yok. Öncelikli hedefimiz altyapı için tesislerimizi oluşturmak ve ondan sonrasında altyapıdan basketbolcu yetiştirmek olacaktır” dedi.

Kendimizi Yalovalı hissediyoruz

Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç ise bir firma için çalıştığı bölgeye, gençliğine yatırım yapmanın olabilecek en büyük kazanç olduğunu kaydetti. Koç, şöyle devam etti:

“Siz burada yapacağınız yatırımları kendi akrabalarınıza, sülalenize harcayabilirsiniz. Çocuklarınıza miras da bırakabilirsiniz. Ama en verimli ve hayırlı olan o bölgenin insanına, herhangi bir ayrım gözetmeksizin her kademede sporcusuna, okullarına bunu hissettirmek olduğunu biliyoruz. Negmar olarak Yalova’ya gerçekten bir gönül bağımız var. Kendimizi hakikaten Yalovalı hissediyoruz. O bakımdan Yalova’da olan herşeyin karınca kararınca içinde olalım istiyoruz”

Koç, bölgede bir okula ve farklı amatör spor kulüplerine de sponsor olduklarının altını çizdi.

Sponsorluk protokolünü Asbaşkan İlker Karbuz ve Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç imzaladı. Karbuz, Koç’a imzalı bir forma hediye etti.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.