DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Şehit aileleri iftarda uluştu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Şehit aileleri iftarda uluştu
reklam

Çiftlikköy Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğinde ilçedeki şehit ve gazi aileleri bir araya geldi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve eşi Nursel Silpagar’ın ev sahipliğini yaptığı iftar organizasyonu Özdilek’te gerçekleşti.

İftara Çiftlikköy Kaymakamı Cengiz Karabulut ve eşi Aslıhan Akçay Karabulut, İlçe Jandarma Komutanı Erkan Sağındık ve eşi, Belediye Başkan Yardımcıları Abdurrahim Solmaz ve Yavuz Akgün, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve ilçedeki mahalle muhtarları da katıldı.

Ailesiyle birlikte iftara katılan Başkan Silpagar, iftar sonrasında Kaymakam Karabulut’la birlikte şehit ve gazi ailelerine çiçek takdim etti. Başkan Silpagar, “Çiftlikköy’deki şehit ve gazi aileleriyle iftar yemeğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Ramazan rahmettir, muhabbettir. Bu mübarek Ramazan akşamında ben’den geçip biz olmanın sevincini yaşıyoruz. Rabbim bize nice böyle güzel iftarlarda halkımızla bir araya gelmeyi nasip etsin. Bu Ramazan akşamında biraz olsun gönülleri hoş tutabildiysek ne mutlu bize. Bu vesile ile aziz vatanımız için canını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık, sıhhat ve uzun bir ömür diliyorum. Hepimiz size minnettarız” dedi.

reklam