Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Dere Mahallesi’nde yapılacak gezici şeffaf oda uygulaması ile mahallelilerle bir araya gelecek. Başkan Vefa Salman’a gezici şeffaf oda da mahalle muhtarları da eşlik edecek.
Her Salı günü 08.00-09.00 saatleri arasında Yalova Belediye binasında, her Perşembe günleri de 10.00-12.00 saatleri arasında bir mahalleyi mobil sahne ile ziyaret eden Başkan Vefa Salman, vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyerek çözüme ulaştırılmasını sağlıyor.
Başkan Salman tarafından Dere Mahallesi’nde ki Doğuşspor tesislerinin yanında yapılacak gezici şeffaf oda uygulamasına tüm mahalleliler davetlidir.