AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Şampiyon Subaşıspor!

Yalova 2. Amatör kümede 2018 /2019 sezonunu şampiyonlukla tamamlayıp 1. Amatör kümeye yükselen Subaşıspor’da yüzler gülüyor.

Sunuculuğunu Subaşıspor Kulüp Başkanı Mahmut Kara’nın yaptığı kupa töreninde sahneye önce Subaşıspor Yönetim Kurulu Üyeleri Behçet Kemal Kara, Uğur Fidan, Cem Öztürk, Özhan Onat, Özer Dişli, Volkan Kocaman’ı davet etti. Şampiyonluk kupasını vermek üzere Subaşı Belediye Turan Canbay ve Yalova A.S.K.F Başkanı Tamer Erbul’u sahneye çağırdı.

Ürkmez’e teşekkür!

Canbay ve Erbul’un ellerinden şampiyonluk kupasını kaldıran Subaşıspor kaptanı Tamer Denizli’nin sevinci görülmeye değerdi. Ardından tüm futbolcuları tek tek sahneye davet eden başkan Kara, en son olarak takımın teknik direktörü Serkan Özdemir ve Subaşıspor’un önceki dönemler emektar teknik direktörü Yılmaz Ürkmez’i de sahneye davet edip tebrik ve teşekkür etti.

Başkan Canbay’dan destek sözü

Törende konuşmalarını yapan,  aynı zamanda kulübün üyesi de olan, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, kulüp yönetimini, Futbol takımını, teknik kadroyu tebrik etti.  Canbay; “Belediyemiz olarak her zaman sporcularımızın yanında olacağız. Beldemizde eksik olan tüm spor alanlarında olan eksiklikleri gidereceğiz. Verdiğimiz sözlerin arkasındayız” dedi.

Tamer Erbul tebrik etti!

Ardından söz alan Yalova A.S.K.F Başkanı Tamer Erbul, Subaşıspor’un her zaman iddalı ve centilmen bir camia olduğunu, örnek bir kulüp olduğunu belirtti. Yalova’da amatör futbolun kalitesini arttırmak için canla başla çalışmaya devam ettiklerini belirten Erbul, Subaşıspor’u ve yönetim kurulunu tebrik etti.

Törenin ardından Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay , Şampiyon Subaşıspor’a iftar yemeğinde ağırladı.

Ajans Yalova olarak, Yalova 1 . Amatör Lig’de Şampiyon Subaşıspor’a başarılar dileriz.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.