Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Salman’dan İmamoğlu açıklaması

0 483

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 23 Haziran’da yapılan “İstanbul Seçimini” değerlendirerek “Tıpkı 2014 yılında kentimizde olduğu gibi hak yerini buldu ve İstanbullular kul hakkı yenmesine müsaade etmedi” dedi.

23 Haziran’da yapılan İstanbul Seçiminde Tuzla’da görev alan Başkan Vefa Salman, gün boyunca oy verme işlemini ve sonrasında yapılan oy sayımını yakından takip etti. “Biz bu senaryoyu 2014 yılında gördüğümüz için içimiz rahattı ve olacakları tahmin edebiliyorduk” diyen Başkan Salman; “Birilerinin adaleti yoksa bile her şeyden öte Yüce Allah’ın adaleti var. 2014 yılında her fırsatta bunu dile getirdik ve halkımız kul hakkını yedirmez dedik. Aynen de öyle oldu. İstanbul içinde aynı şeyin olacağına olan inancımız tamdı ve aynısı oldu” dedi.

“Kadim Dostum Ekrem İmamoğlu’na Bu Kutsal Görevde Başarılar”
“Önce “Martın Sonu Bahar” dedik. 31 Mart’ta bahar geldi. Sonra “Her Şey Çok Güzel Olacak” dedik ve o da oldu” diyen Başkan Salman; “Hak yerini buldu. Adalet yine tecelli etti. Oy kullanan 8 milyon İstanbullu 16 milyon İstanbullunun ve Kadim Dostum, Kardeşim, Yol Arkadaşım Ekrem İmamoğlu’nun hakkını yedirmeyerek 23 Haziran’da hakkını teslim edip, İstanbul’un Şehr-i Emin’i sensin dedi. Şimdi hak, hukuk, adalet çerçevesinde hizmet etme zamanı. Ülkemiz için, Marmara Bölgesi için ve kentlerimiz için birlikte güzel projelere imza atacağız. 18 günde bu çizgisini net bir şekilde ortaya koyan Ekrem Başkan’a bu zorlu, onurlu kutsal görevde başarılar diliyorum” diye konuştu.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.