Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Salman, Kütüphane Kafe’yi açtı

1 452

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç ile birlikte Bahçelievler Umut Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Salman, Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Yalova Kadın ve Aile Dayanışma Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştirdikleri ‘Gençlik Projesi’, Kütüphane Kafe’nin de açılışını yaptı.

Bahçelievler Umut Merkezi’nde yapılan Kütüphane Kafe açılışına; Başkan Salman’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç, Başkan Salman’ın eşi Dilek Salman, Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü ve Yalova Kadın ve Aile Dayanışma Derneği Başkanı Zeynep Arslan ile öğrenciler katıldı.

Kütüphane Kafe ile ilgili konuşan Başkan Salman, “Gençlerimiz için çok güzel bir projeyi daha hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bahçelievler Umut Merkezimizde açılan Kütüphane Kafe ile gençler, kitaplarını okurken ücretsiz çay ve kahvelerini içebilecekleri gibi internet hizmetinden de faydalanabilecekler. Tüm gençlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun” dedi.1 yorum
  1. Tuanna Diyor

    Burayı bilmem ama Arabacılar Sokaktaki Kafede Kütüphane’nin kahvelerinde KESİNLİKLE K E Z Z A P VAR.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.