AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Salman hizmet ekibini oluşturdu!

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yeni hizmet ekibini belirledi. Yapılan değişikliklerle Başkan Yardımcılıklarına Halit Güleç, Cevdet Bekler, Kemal Baş, Hamit Kutlu ve Hatice Öncü Yürekkorkutan görevlendirildi.

Yapılan değişiklikler sonuncunda Salman 3 Müdürlük ve İç Denetim Koordinatörlüğünü kendine bağladı. Buna göre Özel Kalem Müdürlüğüne Özlem Salman Güralp, Veteriner İşleri Müdürlüğüne Erkut Ferhatoğlu, Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Naim Ardıç ve İç Denetim Koordinatörlüğüne Mustafa Özkaynar getirildi. Öte yandan 5 Belediye Başkan Yardımcısı ise 20 Müdürlüğün kontrolünü sağlayacak.

Yapılan görev dağılımı neticesinde Mali Hizmetler Müdürlüğüne Şenay Reyhan Kaş, İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne Erkam İlaslan, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne Zeynep Arslan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Gülden Atik, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Ömür Bayar, Bilgi İşlem Müdürlüğüne Levent Hatipoğlu, Fen İşleri Müdürlüğüne Murat Gedik, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğüne Gürkan Kaçar, Emlak İstimlak Müdürlüğüne Emre Tonaroğlu, İtfaiye Müdürlüğüne Murat Sevinç, Mezarlıklar Müdürlüğüne Mustafa Mürseloğlu, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne Kaan Dumantepe, Zabıta Müdürlüğüne Volkan Dadaloğlu, Yazı İşleri Müdürlüğüne Ahmet Köksal, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ile Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğüne Sinan Çolak, Temizlik İşleri Müdürlüğüne Sedat Çil, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne Naci Yıldız, Hukuk İşleri Müdürlüğüne Salih Çur ve Hal Müdürlüğüne Muhammet Öztürk görevlendirildi.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.