Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Rüzgarın Kızı’ndan Deva’ya ziyaret

0 20

Yalova’nın atletizm sporundaki gururu, katıldığı uluslararası ve yerel turnuvalarda elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Elif Numanoğlu, Demokrasi ve Atılım Partisi Merkez İlçe Kurumsal İletişim, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Zafer Tezbiçer’in davetini geri çevirmedi.

Yalova İl Başkanı Mehmet Demirhan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Sinan Patıl, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelen Elif Numanoğlu, turnuvalardaki başarılarından, atletizm sporundaki ilerleyişinden, eğitim hayatı ve katıldığı projelerden bahsetti.

Aynı zamanda Elif Numanoğlu, dünyada ilk kez düzenlenen “kız çocuklarının fiziksel aktiviteye katılımlarındaki engellerin tartışılıp çözüm yollarının arandığı” ISF (International School Sport Federation – Uluslararası Okul Sporları Federasyonu) She Runs Active Girls projesine dünyadan seçilen 10 kadın gönüllüden biri oldu.

Yapılan görüşmede Yalova Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan, partisinin değer ve ilkelerinden, kuruluş amaçlarından bahsetti. İl başkanı Mehmet Demirhan tarafından Elif Numanoğlu’na çiçek takdim edildi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.