AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Resul Dindar, Çınarcık’ı coşturdu

Karadeniz müziğinin sevilen ismi Resul Dindar, Çınarcık Belediyesi’nin 15. kez düzenlediği Altın Çınar Festivali’nin son gecesinde söylediği şarkılarla kalabalığı coşturdu.

15.Altın Çınar Festivali’nin dördüncü gününde sahne alan Resul Dindar’ı dinlemeye AK Parti Yalova Milletvekili Sayın Meliha Akyol, Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ile çok sayıda vatandaş geldi.

Festivalin son gecesinde sahne alan Resul Dindar sevilen şarkılarını Marmara’nın İncisi Çınarcık için söyledi. Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran kalabalık, müziğin ritmine kendilerini kaptırdı.

Belediye Başkanı Numan Soyer, 15. Altın Çınar Festivali’nin düzenlenmesine katkıda bulunan firma temsilcilerine ve yerel gazetecilere plaketlerini takdim etti. Altın Çınar Festivali’nin isim babası olan Naci Soyer de unutulmadı ve Çınarcık Kaymakamı Soner Kırlı tarafından kendisine plaket takdim edildi. 15. Altın Çınar Festivali’nin birinci günündeki katkılarından dolayı Şair Mehmet Engin’e plaketini AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol takdim etti.

Yalova ve çevre illerden Resul Dindar’ı dinlemeye gelenler Cumhuriyet Meydanı’nı hınca hınç doldurdu. Yoğun kalabalık Dindar’ın sevilen şarkılarına eşlik ederek unutulmaz bir zaman geçirdiler.

Gecenin sonunda Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer sevilen şarkıcı Resul Dindar’a ve festival boyunca sunuculuk yapan Demet Çeçen’e plaket ve çiçek takdim etti.Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.