reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Öztabak’tan 16. Yıl mesajı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Öztabak’tan 16. Yıl mesajı
reklam

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından olduğunu belirterek, “Lideriyle bir bütün olan partimiz, liderinin çizdiği bu kutlu yolda milleti için var olmaya devam edecektir” dedi.

Öztabak, AK Parti’nin kuruluşunun 16. yılı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, Türkiye’nin siyasi ve ekonomik alanda büyük sıkıntılar yaşadığı, hayal ve ümitlerin yok olduğu bir dönemde tarih sahnesine çıkan AK Parti ile yeni bir dönemin başladığını ifade etti..

AK Parti’nin kuruluşunun, Türkiye’nin karanlıktan aydınlığa çıkışının en önemli dönüm noktalarından birisi olduğunu ifade eden Öztabak, mesajında şunları kaydetti:

“AK Parti, ülkeyi yönetmeye başladığı günden bugüne kadar birçok önemli projeye imza atmış ve ülkemizin kalkınmasında önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Ülke tarihimizde daha önce olduğu gibi birçok engel önüne getirilmiş, Kapatılmak istenmiş, AK Parti hükümeti yok edilmek istenmiş olsa bile vatandaşımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve dik duruşu ile gerek iç gerekse dış güçler eylemlerinde muvaffak olamamıştır. Bu konuda en büyük engel, 15 Temmuz’da hain bir darbe girişimi ile ülkemizin karşısına getirilmiş ve tüm kötü niyetli güçler birleşerek ülkemizi karanlığa çekmeye çalışsa da başaramamış ve başaramayacaklarını anlamışlardır. AK Parti’yi var eden ve yaşatan ruh, İstanbul’un fethinden Çanakkale Zaferi’ne, İstiklal Harbi’nden 15 Temmuz’a kadar bu milletin gurur vesilesi tüm dönemlerinin “milli direnişini’ oluşturan ruhtur. Lideri Recep Tayyip ERDOĞAN ile bir bütün olan partimiz, bu kutlu yolda milletiyle beraber milleti için var olmaya devam edecektir. Vatandaşlarımıza hizmeti her şeyin üstünde gören AK Parti anlayışının yer aldığı daha nice AK yıllara, AK icraatlar ile ulaşmak dileğiyle partimizin 16. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.”

reklam