DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Öztabak, mahalle toplantılarına katıldı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Öztabak, mahalle toplantılarına katıldı
reklam

Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, İsmetpaşa ve Süleymanbey mahallerinin haftalık toplantısına katılım sağladı.

Teşkilat olarak tam bir uyum ve disiplin içinde çalışacaklarını ifade eden Öztabak, “Mahalle teşkilatlarımız teşkilatlarımızın omurgasıdır. Mahalledeki sorunları sıkıntıları sizler sayesinde göreceğiz, çözeceğiz” dedi.

Kapı kapı dolaşıp ev ziyaretleri yapacaklarını, toplumun nabzını tutacaklarını kaydeden Öztabak, toplantıda şunları dile getirdi:

“Gençlerin gönüllerine nüfuz edeceğiz. Elini sıkmadık, hasbihal etmediğimiz bir kardeşimiz kalmayıncaya kadar birlikte çalışacağız. Herkesle ve her kesimle iletişim kurmalıyız. Gönlümüzü de kapımızı da bu milletin değerleriyle sorunu olmayan herkese açmalıyız. Bizim sorumluluğumuz 15 Temmuz’da bir kat daha artmıştır. O karanlık gece kaybedenler, niyetlerinden vazgeçmiş değiller. AK Parti’yi, milletin değerlerini, iradesini ve Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bu topraklarda daha güçlü kılmak bizim sorumluluğumuzdur. Vesayetçiler ve kirli güç odakları bu ülke topraklarından kovuluncaya kadar mücadelemize devam edeceğiz. İşte o zaman bu cennet vatanımız tam olarak huzura kavuşacaktır”

reklam