AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Özel: Altınova Oral’a dersini verecek

CHP Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca’nın Kadınlar günü etkinliğini engellemeye çalışan Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’a, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel’den zehir zemberek açıklama geldi.

Özel, Oral’ı daha önce de uyardığını Altınova’nın yetiştirdiği insanlara ilçede yaratılacak demokrasiye ket vurmaya terbiye çekmeye kalkarsan senin ensende boza pişiririm dediğini bugün ikinci hatasını yaptığını söyledi.

‘Senin ensende boza pişiririm dedim’’

CHP’li Özel Subaşı’nda kadınlar günü etkinliğinde konuşarak şunları söyledi: ‘’Altınova benim doğup büyüdüğüm sokaklarında koşturduğum köpek kovaladığım tombik ve futbol oynadığım köy, ben köyümü çok seviyorum. Köyümünde belediyecelik döneminde Yalova’ya örnek olmasını istiyorum. Bir arkadaşımız geldi. Benim milletvekilliği seçimlerinde önce Altınova’da yapmış olduğumuz o büyük iftarda da bunu söylemiştim. O zamanlar Metin Oral’a bunu söylemiştim. İsmini vermemiştim. Dedim ki benim köylüm gönlünü herkese açar, baştacı yapar.  1-2 yıl kendi köyünde doktorluk ve memurluk yapmış bir insanın 15 yıl belediye başkanı da yapar ama senin burnun büyüyüp, Altınova’nın yetiştirdiği insanlara ilçede yaratılacak demokrasiye ket vurmaya terbiye çekmeye kalkarsan senin ensende boza pişiririm dedim’’ dedi.

‘Fazlaca’yı Belediye Başkanı yapacaksınız’

Özel sözlerine şöyle devam etti: ‘’Metin Oral bugün ikinci hatasını yaptı. Yasemin Fazlaca Metin Oral’dan Altınova’da bir izin istiyor, toplantı yapacağım diyor. Yok toplantıyı bence yapacağım diyor. Sizleri buraya gelmeye zorluyor. Kötümü oldu hayır, nefis manzarası olan yerde eğlence yapacaksınız. Bugünden itibaren iki katı çalışıp Yasemin Fazlaca’yı Belediye Başkanı yapacaksınız, dersini onlara öyle vereceksiniz. Bizim burnu büyüklerle orası burası kalkıklarla egosu şişkinliklerle işimiz olamayacak. Subaşı Beldemizde bulunan özel bir restoranda toplanan Belediye Başkan adayımız Yasemin Fazlaca ya sahip çıkan tüm Altınova’lı bayanlarımıza çok teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.