HABER PORTALI
Yalova'ya dair herşey!

Öğretmenleri makamında ağırladı

TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Mustafa Aşina ile Emel Zehra Tunçinan, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i makamında ziyaret etti.

Eğitime verilen önemi ve geleceğin teminatı olan çocukların gelişimi için yapılan projeleri destekleyen Yalova Belediyesi’ne, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri konuk oldu. Kendisi de emekli bir eğitimci olan Başkan Yardımcısı Jülide Güner,TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerini makamında ağırladı.

Sohbet eşliğinde geçen görüşmede Öğretmen Emel Zehra Tunçinan, Başkan Yardımcısı Güner’e ‘Edebiyat Sokağı’ isimli projesinden bahsetti. Yalova Belediyesi’nin de desteğiyle projeyi hayata geçirmek istediklerini belirten Tunçinan, Başkan Yardımcısı Güner ile fikir alış verişinde bulundu.

Yalova’nın eğitimde lider kentlerden biri olduğunu vurgulayan Başkan Yardımcısı Güner, Yalova Belediyesi olarak öğrencilerin yararına olacak her projeyi desteklediklerini belirterek konuyu Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a ileteceğini ve kendilerini bilgilendireceklerini söyledi.

Görüşmenin sonunda Başkan Yardımcısı Güner, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Mustafa Aşina ile Emel Zehra Tunçinan ile günün ansına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.