reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam
Site Yöneticisi TÜM YAZILARI

Oda başkanlarını ziyaret etti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Oda başkanlarını ziyaret etti
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Ağaç İşleri Mobilya ve Döşemeciler Odası Başkanı Adnan Dağ ile Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Ayşe Nur Uluçay’ı ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan oda seçimlerinin ardından Ağaç İşleri Mobilya ve Döşemeciler Odası Başkanlığına seçilen Adnan Dağ’ı ve Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Ayşe Nur Uluçay’ı odalarında ziyaret eden Başkan Salman, her iki başkana ve yönetim kurullarına başarılar diledi.

Her iki oda ziyaretinde esnaf bir aileden geldiğini ve uzun süre esnaflık yaptığını belirten Başkan Salman; “Esnafımız kazandıkça Yalova kazanacak. Bizler dört yıl içinde sürekli esnafımızla bir arada olduk, onların daha çok kazanç elde etmeleri adına ve istihdama yönelik çalışmalar yaptık. Yapmış olduğumuz bu görüşmelerde odalarımızda burada bizlere çözüm önerilerini sunarak bizlere yardımcı oldu. Bizler birbirimizin çözüm ortağıyız ve bu böyle olmalıdır. Geçmişte olduğu gibi ileriki dönemlerde de sürekli diyalog halinde olacağız” dedi.

reklam