Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Mezarlıklarda bayram öncesi bakım

0 38

Yalova Belediyesi Mezarlık Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bayram öncesi her iki mezarlıkta da genel temizlik ve bakım çalışmaları yapılmaya başlandı.

Kurban Bayramı öncesi, Yalova Şehir Mezarlığı ve Paşakent Mezarlığı’nda genel temizlik ve bakım çalışmalarına yapılıyor. Yalova Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri, yabani ot temizliği, budama ve yıkama işlemlerini arife gününü kadar tamamlayıp her iki mezarlığı da hazır hale getirecek. 

Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir şekilde yapabilmesi için çalışmaların yoğunlaştığını belirten Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Bayram öncesi mezarlık alanlarını daha temiz ve düzenli hale getirmek için ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarına başladı. Çalışmalarda mezarlıkların ot temizliği, budama, yürüyüş yollarının bakımı ve temizlik çalışmaları özenli bir şekilde gerçekleştirilip bakım ve onarımı yapılıyor. Ayrıca yaşlı ve engelli vatandaşlarımız için golf aracımız ve araçlarımız mezarlık içinde ring hizmeti verecek. Ziyarete gelecek olan vatandaşlarımıza ise ikramlarımız olacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlarımız ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde yapabilecekler” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.