AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Mezarlıklar bayrama hazır!

Yalova Belediyesi Mezarlık Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bayram öncesi genel temizlik ve bakım çalışmalarına başlandı. Belediye Başkanı Vefa Salman’ın özel hassasiyet gösterdiği konulardan biri olan mezarlık hizmetleri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda eksiksiz olarak sürdürülecek.

Ramazan Bayramı öncesi rutin yapılan temizliklerin yanı sıra vatandaşların daha huzurlu bir şekilde ziyaretlerini gerçekleştirmesi için çalışmaların yoğunlaştırıldığını belirten Başkan Yardımcısı Hatice Öncü Yürekkorkutan; “Bayram öncesi mezarlık alanlarını daha temiz ve düzenli hale getirmek için ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarına başladı. Çalışmalarda mezarlıkların ot temizliği, budama, yürüyüş yollarının bakımı ve temizlik çalışmaları özenli bir şekilde gerçekleştirilip bakım ve onarımı yapılıyor. Ayrıca mevsime uygun çiçeklerin dikimini de gerçekleştiriyoruz. Çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlarımız ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde yapabilecekler” dedi.

Tüm çalışmaların tamamlanmasının ardından mezarlıklar genelinde yıkama çalışması da yapılarak mezarlıklar Ramazan Bayramı’na hazır hale getirilecek.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.