DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Mezarlık hizmetleri böyle olur

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Mezarlık hizmetleri böyle olur
reklam

Yalova Belediyesi’nin arife gününden itibaren yaptığı hizmetler vatandaşların rahat bir şekilde kabristan ziyaretlerini gerçekleştirmelerine olanak sağladı.

 width=Şehir mezarlığına ve Paşakent Mezarlığı’na kabir ziyareti yapmak isteyen vatandaşlar için bayramın 1. ve 2. günü belediye araçları ücretsiz servis yaptı. Mezarlığa gelenlere gül suyu ve lokum ikram edilirken yaşlı ve engelli vatandaşlar için elektrikli mini araçlar mezarlık içerisinde çalıştı.

 width=Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın özel hassasiyet gösterdiği konulardan biri olan mezarlık hizmetleri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da eksiksiz olarak sürdürüldü. Bayram namazı sonrasında 11 cami önünden kalkan ücretsiz araçlar halkı kabristanlığa çıkardı. Ayrıca 2 gün boyunca karşılıklı olarak otobüsler ücretsiz seferlerini sürdürdü. Kabristan ziyaretine gelenlere gül suyu ve lokum ikramında bulunuldu. Engelli vatandaşlarımızın yakınlarının kabristanlarını rahat bir şekilde ziyaret edebilmeleri için Yalova Belediyesi’nin ‘Engelli Taşıma Aracı’ da bayram boyunca hizmet verdi. Mezarlığa gelen yaşlı vatandaşlarımızın rahat bir ulaşım sağlaması içinde mezarlık içerisinde elektrikli mini araçlar taşıma yaptı.

 width=Yapılan hizmetlerden memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a ve emek harcayan personele ayrı ayrı teşekkür ettiklerini belirttiler.

reklam