Çınarcık Belediyesi, şehir merkezindeki trafik akışında araç ve yaya güvenliğini sağlamak amacıyla cadde ve bulvarlarda hız kesici çalışmalarına devam ediyor.
Belediye ekipleri araçların hız limitlerine uyması ve yayaların yaya geçitlerinden daha güvenli geçişini sağlamak ve olası kazaların önüne geçebilmek amacıyla şehrin birçok noktasında hız kesici kasislerin montajına devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Çamlık Mahallesi Metin Aslan Caddesi’nde araç ve yaya hareketliliğinin yoğun olduğu noktalarda hız kesici kasislerin montajını tamamladı.
Ekipler tarafından Metin Aslan Caddesi’nde hız kesici kasislerin montajını tamamlanırken ihtiyaç duyulan diğer noktalarda da belirlenen program dahilinde hız kesici kasis yapma çalışmalarının devam edeceği bildirildi.