reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Meclis üyeleri yalnız bıraktı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Meclis üyeleri yalnız bıraktı
reklam

Çiftlikköy Belediyesi’nin düzenlediği iftar programında belediye meclis üyeleri yer almadı. 15 meclis üyesinden sadece 4’ü iftar programına katılırken Ak Parti’li pek çok meclis üyesinin yemeğe katılmaması dikkat çekti.

Çiftlikköy Belediyesi, personel ve belediye meclis üyelerine yönelik iftar yemeği düzenledi. 800 kişi için hazırlanan iftar yemeğinde belediye meclis üyelerinin çoğunun yer almaması dikkat çekti. Mokamp’taki yemekte Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a sadece belediye başkan yardımcıları Abdurrahim Solmaz ve Yavuz Akgün ile Ak Parti’li meclis üyeleri Turgut İşteben, Recep Meydan ve Harun Çetintürk katıldı. CHP’li Macide Aras da personel ailesi olarak yemeğe katılırken Ak Parti’li 6 meclis üyesinin iftarda yer almaması dikkatlerden kaçmadı.

Ak Partili Yalova meclis üyeleri de bir süre önce Yalova Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğine katılmamıştı. Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, şatafatlı iftar yemeklerine katılmadıklarını ifade etmiş, Yalova’daki yemeğe katılmama gerekçelerini de “İçkili yerde iftar yemeği olmaz” diyerek açıklamıştı.

Başkan Silpagar, yemekte “El ele, gönül gönüle verip Çiftlikköyümüzü geleceğe taşıyacağız. Bu anlamda var gücü ile çalışan meclis üyelerime ve tüm personelime teşekkür ediyorum. Allah, birlik ve beraberlik içerisinde daha nice Ramazanlara ve bayramlara kavuşmayı nasip etsin” dedi.

İftar programının ardından Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, Babalar Günü hasebiyle Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a bir hediye takdim etti. Başkan Silpagar ise aynı hediyeyi iftar programına iştirak eden en yaşlı Meclis Üyesi Recep Meydan’a hediye etti.

Daha sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Tasavvuf Müziği Korosu iftar programına iştirak edenlere yönelik ilahi dinletisi sundu.

reklam