reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Mavi bayrak yeniden Mawish’te

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
reklam

Güvenli ve sağlıklı yüzmenin dünyadaki en önemli göstergelerinden biri olan ‘Mavi Bayrak’, Çınarcık’ta Mawish Beach plajında dalgalanmaya devam ediyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı önderliğinde ülke genelinde Türkiye Çevre Eğitim Vakfı’nın yürüttüğü Mavi Bayrak Programı kapsamında 2017 yılında Çınarcık’ta yapılan mavi bayrak denetimleri sonucunda Mawish Beach bir kez daha plajında mavi bayrağı dalgalandırmaya hak kazandı. Bu yıl 6 defa denetimden geçen Mawish Beach plajı her seferinde geçer not aldı.

Mawish Beach işletme sahibi Osman Barut, “Yıllardır Çınarcık’ta hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapıp, yaz aylarında güzel vakit geçirmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Plajımız 2015 yılında beri 3 senedir üst üste mavi bayrağa layıks görülüyor. Bu bizim için gurur verici bir durum. Çınarcık’ın en temiz plajı ve denizine sahip olduğumuz için çok mutluyuz. Bunun yanı sıra İnternational Life Sea belgesi ile birlikte plajımızda cankurtaranımızla ve gerekli ekipmanımız mevcut” dedi.

 width=Çınarcık’ımızı en iyi yerlere taşımak ve turizmde öncü olmak adına birçok hizmet sunduklarını ifade eden Barut, “Mawish Beach olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği ilk kuralımızdır. Bunu işletme olarak öncü misyonumuz olarak benimsiyoruz. Bu konuda misafirlerimizin gönül rahatlığı ile güzel ve eğlenceli dakikalar yaşamaları için elimizden geleni yapıyoruz. İşletmemizde misafirlerimizin güzel vakit geçirebileceği köpük partisi, yağmur partisi, çeyrek ödüllü dans yarışması hergün saat 16:00’da başlayıp gün bitimine kadar devam ediyor. Bu esnada bir birinden eğlenceli yarışmalar ve sürprizler gerçekleştiriyoruz. Dünya mutfağında da iddialıyız. Misafirlerimizi Mawish Beach’e bekliyorum” dedi.

 

reklam