Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Masa tenisçilerden yeni başarı

0 459

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından 12-13 Ekim tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenen Yıldız-Genç Milli Takım Seçme Müsabakaları sona erdi. Yıldız ve Genç Ferdi Milli Takım Seçme Yarışmaları Kocaeli Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yapıldı. Yalova Belediye Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Ekin Bahtiyar Toprak Türkiye 2.si olurken, takım arkadaşı Yücel Ocak ise Türkiye 3.sü oldu.

İki gün süren müsabakalarda Genç Erkeklerde Çorum Belediyesi´nden Özgür Yılmaz Türkiye 1.ciliği elde ederken, İstanbul Büyükşehir’den Tarık Saim Özbek ise Türkiye 4.cü oldu.

Sporcularımıza Olan İnancımız ve Desteğimiz Tam

“Yalova’nın adını önemli platformlarda duyurarak göğsümüzü kabartan sporcularımızı kutluyorum” diyen Yalova Belediyespor Kulüp Başkanı Resul Kocaağa; “Sporcularımızdan Ekin Bahtiyar Toprak ve Yücel Ocak’ın başarılı performansı bizleri gururlandırdı. Barışın, sevginin ve kardeşliğin kenti olan Yalova’mızın adını duyuran sporcularımız, milli takımda ülkemizi temsil edecek. Yalova Belediyespor ailesi olarak spora ve sporcularımıza olan desteğimizin tam olduğunu belirtmek istiyorum. Emeği geçen antrenörlerimiz Kadri Kocacenk, Bayram Ali Yıldız ve Hüseyin Durmaz’a teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.