Yalova'ya Dair Herşey
Yalova'ya dair herşey!

Malatyalılar Derneğinden MHP’ye katılım

0 16

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Yalova Malatyalılar Derneği Başkanı Haydar Çelik ve dernek üyeleri, MHP’YE üye oldu. Dernekten 100 kişinin partiye katıldığı bildirildi.

MHP İl Başkanlığı’nda düzenlenen törene pandemi nedeniyle sınırlı sayıda kişi katıldı. Törende MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, Malatyalılar Derneği Başkanı Haydar Çelik ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.
100 kişinin katılım sağlandığı törende yeni üyeleri temsilen dernek üyelerinden 10 kişiye rozetleri takıldı. 

MHP Yalova İl Başkanı Namık Öz, burada yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: 

- Reklam -

“Hemen her gün toplumun her kesiminden partimize katılımlar büyüyerek devam ediyor. Bu katılımlar devam edecektir. Pandemi döneminde başta sağlık çalışanları olmak üzere; tüm kamu çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Pandemi döneminde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Biz de pandemiden dolayı partimize katılacak 100 yeni arkadaşımız için kısıtlı bir tören düzenliyoruz. 100 yeni üye adına arkadaşlarımızı takdim ediyoruz. Partimize hoş geldiniz, şeref verdiniz. Bizlere güç kattınız. Yalova’ya ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun.”

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More