Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Koruma altındaki çocuklara dinleti

0 12

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmenleri ve öğrencileri Koruma altında bulunan çocuk evlerini ziyaret ederek burada müzik dinletisi gerçekleştirdi.

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmenlerinden Sevil Özmen Gürsoy ve Özlem Başak Sezgin, Okul Psikolojik Danışmanı Erkan Akdal ile Yasin Can Mercan, Yiğit Gül ve Sefa Umut Alagöz isimli öğrencileri ile birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler bünyesinde bulunan Yalova Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin yaptığı açıklamada “ Çocuklarımıza özel Müzik Dinletisi gerçekleştirilmiş olup öğrenciler performanslarıyla göz doldurmuşlardır. Çocuklarımızın da ilgi gösterdiği etkinlikte çocuklarımızla birlikte sevilen türkü ve şarkılar seslendirildi. Ayrıca okullarının Resim Bölümü öğrencilerinin yaptıkları kitap ayraçlarını da çocuklarımıza hediye olarak getirmişlerdir. Bu düşünceli hediyeleri ve verdikleri Müzik Dinletileri için Yalova Güzel Sanatlar Lisesi çalışanlarına ve öğrencilerine çocuklarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.