Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcilerimizden ‘Yalova’nın milli takımı’ olarak adlandırılan Yalovaspor’da 21 Mayıs’ta çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleştirilemeyen kongre, 28 Mayıs Cumartesi günü çoğunluk aranmaksızın yapılacak. Yeni başkanın belirleneceği yeşil-kırmızılı kulübün genel kurul saatinde değişikliğe gidildi.
16.00’da yapılacak
Yalovaspor Kulüp Müdürü Ayhan Kaş, yaptığı açıklama ile kongre saatindeki değişikliği bildirdi. Ayhan Kaş’ın açıklaması şöyle: “28.05.2022 tarihinde Yalova Belediyesi Meclis Salonunda saat 14.00’da başlayacağı bildirilen Yalovaspor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı, aynı gün ve yerinde saat 16.00’da başlayacaktır. Üyelerimizin bilgilerine arz ederiz.”