AJANS YALOVA
Yalova'ya dair herşey!

Koç Burcu

Koç Burcu Özellikleri
Yönetici Gezegeni: Mars
Elementi: Ateş
Uğurlu günü: Salı
Uğurlu sayısı: 9
Uğurlu taşı: Pırlanta
En belirgin özelliği: Cesaret
En büyük emeli: Zafer
En büyük hatası: Acelecilik
Zayıf noktaları: İç güdüsellik, sabırsızlık, saflık
Aşkta uyumlu burçlar: Aslan, Yay
Evlilikte uyumlu burçlar: Aslan, Yay

Koç, Burçlar kuşağının ilk burcudur. Hareketli ve enerjik yapılarıyla tanınırlar. Ben egoları çok fazla gelişmiştir. Olaylar karşısında coşkularını gizleyemezler. Merak ettikleri konularda olabildiğince yaratıcılardır. Konuşmaları abartılıdır, bazen gerçekleri değiştirerek anlatırlar. Kavrama yetenekleri fazla olan Koç’lar yaşam sahnesinde her zaman başrolde olmayı tercih ederler. Onlar için hareket neredeyse bir bağımlılık durumudur. Doğuştan gelen önderlik özellikleriyle Koç insanları başarmaya odaklıdır ve hırsları yüzünden çoğunlukla sonuçları düşünmeden hareket ederler. Onlar, ıvır zıvır işlerle uğraşmayı genelde başkalarına bırakır ve çevresindekilere hükmederler.

Koç Burcu Erkeği
Rekabetçi, dayanıklı, cesur ve öncüdür. Kendine güveni tamdır ve toplum içinde kolayca fark edilir. En nefret ettiği şey, başkalarından emir almaktır. Macerayı sever ve başkalarının kendisinden yardım istemesine bayılır. İnsanları zor durumdan kurtarmayı ve çaresiz kadınlar için savaşmayı çok sever. Kendine güvenen kadınlardan hoşlansa da aslında istediği kümesteki tek horozun kendisi olacağı bir haremdir. İlişkide her zaman son sözü söyleyen kişi olmak ister. Eğer onu kendinizden uzaklaştırmak istiyorsanız evlilikten bahsetmeniz yeterlidir.

Koç Burcu Kadını
Hareketli ve enerjik Koç kadını, değişiklikleri ve yenilikleri çok sever. Ateşli bir aşıktır. Cinsel konularda inisiyatifi ele alır ve dizginleri elinde tutar. Eğer karşısındakinin doğru kişi olduğuna inanıyorsa , bir erkeğin ondan kurtulma şansı hiç yoktur. İş hayatında cömert ve çalışkandır. Pratik bir zekaya sahiptir. Kısacası kafası çok hızlı çalışır, ancak başarılı olabilmesi için birinin onun adına işleri organize etmesi gerekebilir. Koç kadını her zaman bakımlıdır. Makyaj malzemelerine ve cilt bakım ürünlerine asla “hayır” diyemez. İlgi çekmeyi çok sevdiğinden gösterişli takılar ve aksesuarlar kullanır.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.