reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Kirazlı’ya sosyal tesis

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
reklam

Yalova’nın merkez köylerinden olan Kirazlı’da köy muhtarlığı tarafından yaptırılan Kirazlı Sosyal Tesisleri, düzenlenen bir törenle hizmete açıldı. Marmara Denizi’nin rahatlıkla seyredilebildiği enfes manzarasıyla mest eden Kirazlı Sosyal Tesisleri, birçok organizasyona ev sahipliği yapacak.

Kirazlı Köyü’nde köy muhtarlığı tarafından yaptırılan Kirazlı Sosyal Tesisleri, düzenlenen bir törenle hizmete girdi. Tesislerin açılışına Yalova Vali Vekili Yıldırım Uçar, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Yalova İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ali Gemalmaz, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel ile çok sayıda davetli katıldı.

Köy kalkınacak ve güzelleşecek

Konuklara etli pilavın ikram edildiği açılış töreninde bir konuşma yapan Kirazlı Köyü Muhtarı Mustafa Temel, tesisleri kendi öz imkânlarıyla yaptırdıklarını dile getirdi. Muhtar Temel, “Üç yıldır gece ve gündüz uğraştık ve ortaya böyle bir şey meydana getirdik. Bundan sonra da amacımız köyümüz için iyi iyi projeler üretmek. Köyümüzde insanlarımızın düğünlerini nişanlarını yapabileceği, akşamları da çayını kahvesini içebileceği bir şey yapmak istedik. Şimdiye kadar bir kısmını yaptık. Bundan sonra daha da güzel şeyler yapacağız. Bu köyümüzü kalkındıracağız ve güzelleştireceğiz. Bu tesislerle köyümüz daha da tanınır olacak. Bundan sonra da Allah izin verirse en güzel çalışmaları köy halkımız için yapacağız” diye konuştu.

 width=Yapılan konuşmanın ardından açılış nedeniyle dualar edildi. Duaların ardından tesislerin açılışı gerçekleştirildi.

Kirazlı Sosyal Tesisleri; çeşitli organizasyonların yapılabileceği salonu, dinlenme alanları ve seyir terasıyla ve bahçeli alanıyla göz doldurdu. Açılışa katılan konuklar ise tesislerin Yalova’ya yakışır olduğunu dile getirerek Muhtar Mustafa Temel’e teşekkürlerini ileterek başarılarının devamını dilediler.

reklam