Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Kafkas camiasından Bağatar’a ziyaret

0 19
Yalova’daki Kafkas Dernekleri ocak ayında gerçekleştirilen AK Parti Yalova 7. Olağan İl Kongresi ile güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçilen Muğlim Bağatar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Bağatar ziyarete gelen Kafkas Derneklerini İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek Battal, İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, İl Yöneticileri Emel Akay ve Yavuz Tınaz ile İl Başkanlığında ağırladı.
Kafkas Dernekleri Muğlim Bağatar’ı yeniden İl Başkanı seçilmesi vesilesiyle tebrik ettiler ve hediyeler verdiler. Yeni dönem için başarılar dileyen Kafkas Dernekleri ayrıca tüm Kafkas Dernekleri olarak birlik beraberlik içerisinde Muğlim Başkan’a tam destek verdiklerini belirttiler.
İl Başkanı Muğlim Bağatar nazik ziyaretleri ve hediyeleri için misafirlerine çok teşekkür etti. Tüm Kafkas Derneklerinin birlik beraberlik içinde hareket etmelerinden, bu güçlü duruşlarından çok memnun olduğunu özellikle belirtti. Ayrıca Muğlim Başkan Kafkas Dernekleri temsilcileri aracılığı ile tüm Kafkas göçmeni hemşehrilerine en içten sevgi, saygı, muhabbetlerini ve gönülden selamlarını iletti.
Ziyarete Yalova Kafkas Derneği Başkanı Mehmet Aydemir, Kafkas Derneği Onur üyesi Veysel Karani Pekdemir, Yalova Dağıstan Derneği Başkanı Şahabettin Özden, Yalova Kafkas Çeçen Derneği Başkanı Mehmet Yakan, Çiftlikköy Kafkas Derneği Başkanı Murat Erdoğan, Yalova Çerkes Birliği Derneği Başkanı İsmail Çınar, Yalova İmam Şamil Birliği Başkanı Yavuz Tınaz, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Soğucak Köyü Muhtarı Orhan Acar, Esadiye Köyü Muhtarı Ramazan Aslıyüksek Kurtköy Muhtarı Yüksel Tutuk katıldı.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.