DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Kadir Gecesi’nde anlamlı iftar

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kadir Gecesi’nde anlamlı iftar
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kadir Gecesi’nde iftarda kentimizde faaliyet gösteren Engelli Dernekleri yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi.

Göreve geldiği günden beri her yıl Kadir Gecesi’nde iftar sofrasını özel insanlarla paylaşan Başkan Vefa Salman, bu yıl da geleneği bozmadı. İftar öncesi Başkan Salman tüm masaları tek tek gezdi. Yoğun katılımın sağlandığı iftar davetinde yemek öncesi kısa bir konuşma yapan Başkan Salman; “Dün olduğu gibi bugün de yarın da hep yanınızda olacağım” dedi.

“Benim İçin Birinci Önceliklisiniz”

“Bu benim belediye başkanı olarak değil, bir vatandaş olarak en büyük görevim” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Salman şunları dile getirdi:

“Benim için sizler her zaman birinci önceliklisiniz, farklısınız, özelsiniz. Başkan olsam da olmasam da ben hep bugün ki gibi yanınızda içinizde olacağım. Sizlerin huzur ve refahı için çalışıyorum. Yaptıklarımızla sizlerin hayatını bir nebzede olsa rahatlatabiliyorsak ne mutlu bana. Bu gecede bizlerle olduğunuz, soframızı paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum”

O Gerçek Bir Engelli Dostu

İftar yemeği sonrasında engelli dernekleri adına konuşma yapan YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç; “Yapılan araştırmalarda çıkan sonuçta toplumun %75’i bizimle aynı ortamda bulunmaktan rahatsız. Fakat Belediye Başkanımız Vefa Salman ise bizlerin bu toplumun birer parçası olmamız için çalışıyor. O gerçek bir engelli dostu. Aday olduğu günden beri bizlere hep destek oldu katkı sağladı. Bizlere hep değer verdi. Ramazan ayının en güzel gecesini hep bizlerle paylaşıyor. Kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

 

reklam