DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

İtfaiye personelleri ile iftar yaptı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İtfaiye personelleri ile iftar yaptı
reklam

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, vatandaşın canını malını kendi canından üstün tutan ve hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan itfaiye personeli ile iftarda buluştu. İftarda emekli olmuş itfaiye personelleri de yer aldı.

Düzenlenen iftar yemeği itfaiye binasında gerçekleştirilirken iftara, Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Halit Güleç, Jülide Güner ve Murat Kuleli, İtfaiye Müdürü Murat Sevinç, itfaiye personelleri ve emekli itfaiyeciler katıldı. Tüm personeller ile tek tek tokalaşarak hal hatır soran Başkan Salman, ardından itfaiye personelleri ile birlikte sohbet ederek çay içti.

“Burada sizlerle birlikte bir arada bulunmaktan ötürü mutluyum” diyen Başkan Salman; “Bu mesleğe yıllarını vermiş değerli büyüklerimizin aramızda yer alması bizler için ayrı bir onur. Sizler, belediyemizin en cefakar, en fedakar birimisiniz. Halkımızın can ve mal güvenliği için her türlü tehlikeyi göze alarak bu iş için canınızı ortaya koyuyorsunuz. Bütünlük ve uyum içinde halkımıza hizmet veriyorsunuz. Bu güzel organizasyonu gerçekleştirerek bizleri sofranızda ağırladığınız için teşekkür ediyor, sizlere kazasız, belasız görevler diliyorum” dedi.

 

reklam