reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

İnce’den Kılıçdaroğlu’na destek

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İnce’den Kılıçdaroğlu’na destek
reklam

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Düzce’ye ulaşan Adalet Yürüyüşüne katılarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana yürüdü.

Adalet Yürüyüşü CHP’de kenetlenmenin yaşanmasına neden oldu. Parti içi muhalefetin önde gelen isimlerinden Muharrem İnce, Düzce’de de Adalet Yürüyüşçülerini ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu yalnız bırakmadı.

13’üncü gününe giren yürüyüşe katılan İnce, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yan yana yürüdü. İnce ile Kılıçdaroğlu’nun samimi sohbeti objektiflere yansıdı.

 width=“DÜZCE’DEKİ İLGİ HOŞUMA GİTTİ”
Adalet yürüyüşü hakkında konuşan İnce, “En kaçınılmaz olan adalettir. Düzce de bile insanların ilgisiyle karşılaşılması gerçekten hoşuma gitti. Bakmayın orada birkaç kişinin provakasyon yapmasına. Ama yürüyen arkadaşlarımız da çok sağduyulu bir şekilde sadece alkışlıyorlar. Başarılı olacağına inanıyorum” ifadesini kullandı.

“ÖYLE BİR TALEBİMİZ YOK”
Adalet Yürüyüşü’nün evrensel, kabul görmüş, en masum bir eylem olduğuna dikkat çeken İnce, “Hiçkimseye bir zararı yok. Adaletin bağımsız, tarafsız yargı tarafından sağlanması talebimizdir. Yoksa biz gidelim Maltepe cezaevini basalım, Enis Berberoğlu’nu oradan alalım, öyle bir talebimiz yok bizim. Farkındalık yaratmak istiyoruz” dedi.

reklam