Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

İllüzyonist Levent Maruf’tan muhteşem şov

0 407

Yalova Belediyesi ve Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen organizasyonla ilkokul çağındaki tam 450 çocuk, Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde düzenlenen gösteride bir araya geldi. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da gösteriye seyirci olarak katılıp çocukların eğlencesine ortak oldu.

Çıkmış olduğu televizyon programları, kendine has sunumu ve illüzyon gösterileriyle tanıdığımız Levent Maruf, gerçekleştirdiği şovla çocukların kalplerini fethetti. İllüzyonist Maruf, müzikli ve interaktif olarak sergilenen oyunlar ile çocuk seyircilere keyifli dakikalar yaşattı. Özellikle havada duran bardak, gizemli sandık gibi kendisiyle bütünleşen oyunlarını da sergileyen Maruf, gösteri boyunca çocukların tüm ilgisini cezbetti.

Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Salman’ın etrafını saran minikler günün hatırası olarak fotoğraf çektirdi. Çocukların gönüllerince eğlenebilmesi, yüzlerinden tebessümün eksik olmaması için yapılacak projelere yeşil ışık yaktıklarını söyleyen Başkan Salman, “Bir şehirde çocuklar gülüyorsa o şehir de güler, o şehir mutludur, o şehir huzurludur. Bizler çocuk kahkahalarıyla dolup taşan mutlu, sevgi dolu bir kent hayal ettik. Bunu da yaptığımız parklarla, oyun alanlarıyla, yeşil alanlarla ve belli dönemlerde düzenlediğimiz kültür etkinlikleri ile başardık. Bu gösteride de emeği geçen İllüzyonist Levent Maruf’u ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.