Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması toplantısı yapıldı

0 23
Yalova Termal Belediye Başkanı ve YATUB Başkanı H. Sinan Acar Yalova Valiliği koordinasyonunda Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından düzenlenen, “İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması”na katıldı. Burada konuşan Acar, “Tanıtım yaparız ama ilimize getirdiğimiz o insanları memnun etmemiz lazım” dedi.
Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen “İller ve Destinasyonlar Tanıtım Çalışması” toplantısı yoğun bir katılıma sahne oldu.
Toplantıya Yalova’nın en önemli turizm noktası olan Termal ilçesinin Belediye Başkanı ve Yalova Turizm Birliği Başkanı H. Sinan Acar da katıldı. Toplantıda söz alan Acar Yalova’ya çekilecek turistlere verilecek hizmetin kalitesine vurgu yaptı.
Acar konuşmasında, “Şu anda Termal İlçemizde 124 çift Rus turistimiz var. Koreliler var, Japonlar ve Almanlar var. Bizler 7 bin 500 yatak kapasitesine sahibiz. Altınova’dan Armutlu’ya kadar buraya gelebilecek turistlerimize hizmet verebilecek kapasitemiz var. Bu güce sahibiz ancak insanları buraya getirebiliriz ama onların buradan memnun şekilde ayrılmaları da önemli. Bu tanıtımı ve reklamı yaparken, tüm turizm alanlarımıza gelecek misafirlerimizi memnun bırakmamız lazım. Müşteriyi getiririz ancak memnun edemezsek problem olur. Tanıtım yaparız ama o insanları memnun etmemiz lazım. Biz 3 büyük şehrin ortasındayız diye bakıyoruz ama aslında öyle değiliz. Yarım saat mesafede 3.5 milyar insana yakınız. Zira ülkenin dünyayay açılan kapılarından birisi olan Sabiha Gökçen Uluslararası Hava alanına yarım saat bilemediniz 1 saat mesafedeyiz” dedi.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.