DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

İlk kayıt döneminde son gün yarın

Yayınlanma Tarihi : Google News
İlk kayıt döneminde son gün yarın
reklam

Yalova’nın köklü kulüplerinden olan ve A takım seviyesinde 4 yıl ilimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil eden Kadıköyspor, 2022 yılı yaz dönemi futbol okulu için ilk kayıtlarını tamamlıyor. 4 yıldır mücadele ettiği Bölgesel Amatör Ligi’ne 2021-2022 sezonu sonunda veda eden ilimizin başarılı kulüplerinden Kadıköypor’da yaz dönemi futbol okulu faaliyetleri 20 Haziran Pazartesi günü start alacak. Kırmızı-siyahlı kulübün iki farklı çalışma dönemi olacak ve yaz okulunda başarı kaydedecek kramponlar, Kadıköy altyapısına dahil edilecek.

“Toplumumuza faydalı gençler yetiştirmek istiyoruz”

Kadıköyspor yaz futbol okulu ile açıklama yapan antrenörler İsmail Şengelen ve Ünsal Kovan, “Futbol okulumuz; fair play ruhuna sahip, özgüveni olan, mutlu, seven, heyecanlı, duygularını kontrol edebilen, kendisi ve çevresiyle barışık, dostluk ve barışı önde tutan kişiliği ve sporcu ahlakı ile topluma örnek olacak psikolojisi güçlü oyuncular yetiştirmeyi hedefliyor. Ayrıca grup ile yaşamayı, dayanışmayı, yardımlaşmayı geliştirerek sosyal olmalarını sağlama ve fizyolojik özelliklerinin yanında fiziksel yapılarını geliştirmek için düzenli, doğru beslenme alışkanlıklarını kazandırarak, bedensel gelişimlerini sağlayacak sporcuları kazandırmak için çalışacağız. Teknik becerilerini taktik zekası ile bütünleştirecek bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal yönde eğitimler yaparak amacımız, Kadıköyspor Kulübü’ne ve toplumumuza faydalı gençler yetiştirmek” diye konuştu.

Ücretsiz olacak

Kadıköyspor yaz futbol okulu kapsamında iki farklı çalışma grubu olacak. Ücretsiz yapılacak Kadıköyspor Yaz Futbol Okulu’nda ilk kayıtlar 19 Haziran’da sona erecek. İlk çalışma dönemi, 20 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında olacak. Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe olacak ilk çalışma döneminin ardından ikinci dönem kayıt tarihleri de 20 Haziran-17 Temmuz tarihleri arasında. 18 Temmuz-14 Ağustos tarihleri arasındaki bu dönem çalışmaları da yine Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri gerçekleştirilecek. 5 Eylül 2022 tarihinden itibaren de kış dönemi çalışmaları başlayacak. 2009 ve 2016 doğumlu çocukları kapsayacak Kadıköyspor yaz futbol okuluyla ilgili Kadıköyspor Kulübü Başkanı Mustafa Özel (05382586954), antrenörler İsmail Şengelen (05333920832) ve Ünsal Kovan’dan (05325087772) bilgi alınabilecek.

 

reklam

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam