reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

İl başkanlığına aday olacak

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
İl başkanlığına aday olacak
reklam

Yeşilay Yalova Şube Başkanı Ali Faik Aydın, önümüzdeki ay yapılması beklenen kongrede Ak Parti İl Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Aydın, kararını 14 Ağustos’ta yapacağı toplantıyla kamuoyuna duyuracak.

Ak Parti’de çeşitli kademelerde görev yapan, belediye başkan ve milletvekili aday adaylığı müracaatlarında bulunan Ali Faik Aydın, sosyal medya hesabından Ak Parti il başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Son olarak Yeşilay Şube Başkanlığı görevini yürüten Ali Faik Aydın, kararını partinin kuruluş yıldönümü olan 14 Ağustos tarihinde yapacağı basın toplantısıyla duyuracağını söyledi.

Aydın, Yalova’da bir değişimin olması gerektiğinin ortada olduğunu ifade ederek “Bugüne kadar ki başarılarımız, sivil toplum kuruluşlarındaki tecrübelerimiz, sorunları çözme noktasındaki mesleki bilgi ve birikimimiz bizleri doğup büyüdüğümüz şehrimize hizmet etme, mensup olduğumuz davamızdaki teşkilat sorumluluk bilincimizle değişim noktasında sadece ben değil, biz olarak yola çıkma kararımızı 14 Ağustos 2017 tarihinde basın toplantısıyla açıklayacağız” dedi.

Aydın, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yeni Türkiye yolunda yeni Yalova’ya yeni heyecanlarla ulaşabiliriz. Siyaset kavramını kişiliğimizle fikir ve üslubumuzla yeni açılımlarla yeni projelerle yeni vizyon ve güçle ileri demokrasi anlayışıyla güçlü bir toplum yapısıyla inşallah yaşanabilir şehrimizde Ak Parti ışığını en güzel şekilde temsil edeceğiz. Aydınlık yarınlar için çalışacağız. Ehliyet, liyakat sahibi kadromuzla, bayanı, genci ve teşkilat tecrübesini birleştiren bir yönetim anlayışıyla bir olacağız, beraber olacağız. Şaibeden uzak, kendi geleceği icin değil, gelecek nesiller için çalışan, proje üreten, davası milletin davası olan yol arkadaşlarımızla Yalova’da yerel ve genel seçimlerde uygulayacağımız şehrimize ait ritmik çalışmayla sonuç endeksli olacağız”

 

reklam