Ajans Yalova
Yalova'ya dair herşey!

Haberler gerçeği yansıtmıyor

0 16

Yalova kamuoyunda son günlerde polemik konusu olan Yalova Lisesi’ndeki gelişmelerle ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü açıklama yaptı. İl Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, yapılan paylaşımların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Yeniyol, yaptığı yazılı açıklamada, “İlimizin eğitim tarihinde önemli bir yeri olan Yalova Anadolu Lisemizin dün olduğu gibi bugün de Yalova Anadolu Lisesi öğrencilerinindir. Yalova eğitiminin gelişimine katkısı devam edecektir. Bugün kamuoyunda Yalova Anadolu Lisesinin taşınacağına dair gerçeği yansıtmayan paylaşımlar yapılmaktadır” dedi.

 

 

Yalova Anadolu Lisesi öğrencilerinin okullarından ayrılması ve ayrı bir okula taşınmasının söz konusu olmadığını kaydeden Yeniyol, şöyle devam etti:

“Bu haberler kesinlikle gerçekten uzak olmakla birlikte okulun gerçek sahibi olan öğrencilerimizi de üzmektedir. Eğitim öğretim bir bütündür ve tüm bileşenleriyle birlikte sürdürülür. Bu bağlamda da Yalova Lisesinde eğitim öğretim hayatına başlayan öğrencilerimiz eğitim öğretim sürecine okullarında devam edecektir”

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.